נערות ליווי באילת

“מאמי, הלוואי תחזור מוקדם” אני אומרת לו, רגע לפני שהוא יוצא מהדלת למשמרת לילה בעבודה שלו. את העבודה הוא מצא לפני חצי שנה, עובד כל הלילה וחוזר בבוקר מוקדם, כשכולם מתעוררים, הוא, ישן.

“יפה שלי, את יודעת שהמשמרת שלי מסתיימת ב-5” הוא אומר. “אבל מבטיח לפנק אותך איך שאני נכנס למיטה, תחכי לי בלי תחתונים”  מתקדם לדלת בחצי חיוך וקורץ לי. אני קמה אחריו אל הדלת. נשיקה רטובה ונועלת מהר, למעלה ולמטה.

לא. אני לא מפחדת מגנבים. מה שהוא לא יודע, זה שברגע שהוא מניע את הרכב, אני שמה מוסיקה נעימה ומכינה במיטה את הערכה שלי.. ערכה? אתם שואלים.. ממ.. טוב..אז אני אספר

לכם רק אל תגלו לו…

שמן, ויברטור ענק ומגבונים. הכל מונח לי ליד הכרית, כי תכף.. הטלפון ‘שיחות סקס‘ שלי יצלצל.. וגברים ידברו איתי.. יגמרו איתי, יחד, בהרמוניה מושלמת ונגשים יחד פנטזיות מטורפות. כי ביננו? מי לא היה רוצה לשמוע דברים שיגרמו לזין שלו להימתח? ועוד ממישהי שממש נהנית מזה?

הכל מוכן. עשר וחמישה, הטלפון מצלצל, רק מהצלצול אני נהיית חרמנית.. “הלו”, אני עונה כמו מיוחמת. “נטלי? זו את?” עונה לי זה שמזיין לי את הצורה כשהחבר שלי לא בבית. “היי מלך שלי, בטח, כמו כל לילה” אני עונה.

“שוכבת? כי אני חם עכשיו לזיין אותך כמו שצריך” הוא מחרפן אותי, אני מתה על זה שהוא קובע לי בכזאת ישירות. “שוכבת” אני עונה, “אני כבר רטובה”. “החבר שלך יצא כבר?” הוא שואל ומגביר לי את הרטיבות. “כן מאמי, יצא, זה הזמן שלנו עכשיו”. “ילדה רעה” הוא מגיב לי.. “כנראה שאני צריך לחנך אותך..ללמד אותך לקח” הוא אומר.

הכוס שלי בוער מזה, הדגדגן שלי נפוח בטירוף האצבעות שלי כבר מטיילות עליו והרטיבות? נוטפת.

אתם צריכים להבין,

נערות ליווי באילת

אני מודה. אני נימפומנית. אני כל הזמן חושבת על סקס. בא לי כל הזמן שמישהו יזיין אותי, ילקק לי, יפתח אותי ויגרום לי להשפריץ.

אני יכולה להשפריץ כמה פעמים בשעה אם בא לי. אני רק צריכה עזרה קטנה..אז מצאתי פתרון – שיחות סקס בלילה. הכי בטוח ככה. אף אחד לא יכול לגלות ואני נכנסת לישון מרוצה.

“תפתחי את הרגליים” הוא פוקד עלי עם הקול הסקסי שלו ואני פותחת. “תפסקי פיסוק רחב”, הוא מוסיף. קחי את הויברטור ותתחילי לשחק על הדגדגן, אבל בלי להכניס!” הוא תקיף.

ואני? כלבה מיוחמת, רק תן לי פקודות ואני עושה. מחכה בסבלנות, שהוא יאשר לי, לזיין את עצמי חזק כמו מכונה.

“תמשיכי לשחק” הוא אומר ואני מתחילה כבר לגנוח, “תשחקי גם עם אצבע בחור של התחת”. אני עושה כל מה שהוא מבקש, “חם מאוד??” הוא שואל, “רותח” אני עונה והנשימות שלי תכף מזיזות את הבניין. הכל רטוב לי, האצבע בתחת, הויברטור פותח לי לאט את הכוס, אני כמעט מתפתה לדחוף אותו פנימה, אבל כרגע אני רק נשמעת להוראות שלו, הוא אומר, אני מבצעת.

“איי נטלי, את מטריפה אותי, זונה מיוחמת שלי” הוא אומר לי, “רק לזיין אותך חזק בתחת! תכניסי אותו עכשיו! חזק! אני רוצה לשמוע אותך נפתחת”. ואני כבר רוטטת.. עוד רגע אני עומדת לתת את ההשפרצה של החיים שלי ואז אוספת ובולעת.

יש לי 5 שעות של סקס עכשיו, עד 4 בבוקר, קצת לפני שהחבר שלי יחזור. 5 שעות שלמות עם גברים חרמנים, שכל מה שהם רוצים זה רק לזיין אותי, לפעמים מקדימה ולפעמים מאחור. אין משהו יותר טוב מזה שתבינו, מי שלא ניסה פשוט לא יודע מה הוא מפסיד. מה שאני עושה להם בטלפון לבחורות “רגילות” לוקח שעה להעמיד.

כן, אני נימפומנית, שכרגע ויברטור ענק פותח לה את התחת בהוראה.

נערות ליווי באילת

אבל אני כל כך חרמנית שאני כבר מדמיינת את השיחה הבאה.

אז תגידו לי אתם? מי היה מפספס הזדמנות כזאת, להתקשר אלי עכשיו? לדבר עם נימפומנית מטריפה? שכל מה שהיא רוצה זה זין חם וגבר חרמן שיזיין אותה כשהחבר שלה לא נמצא.